Кива на шоу Скабєєвої повторив пропагандистську тезу Путіна про “один народ”. Відео

Кива на шоу Скабєєвої повторив пропагандистську тезу Путіна про “один народ”. Відео

Народний депутат від “Опозиційної платформи – за життя” Ілля Кива підтримав позицію глави країни-агресора Росії Володимира Путіна. На його переконання, українці та росіяни дійсно є “одним народом”.

З таким висловлюванням український парламентар засвітився в ефірі програми “60 хвилин” головної пропагандистки Клемля Ольги Скабєєвої на каналі “Росія-1”. Ролик опубліковував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан у Telegram (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).Зазначимо, що до ефіру Кива долучився за прямим включенням із Києва 22 вересня. Кремлівські пропагандисти вирішили поцікавитися думкою депутата ВРУ щодо замаху на помічника президента Сергія Шефіра.

“Вибачте, у нас… У нас чи у вас. Пам’ятаєте, як ваш лідер сказав, що Україна та Росія – це один народ? Тому все гаразд, не поправляйте мене”, – уточнив Кива, розповідаючи свою позицію.

Кива в ефірі росТБ

Анатолій (Штірліц) Штефан на це зазначив, що Кива не єдиний представник ОПЗЖ, який виступає на росТБ, поширюючи протиукраїнські заяви. Він наголосив, що питання про те, скільки ще часу так триватиме, залишається відкритим.
“Кива вже не вилазить із ефірів та всюди вихваляє “рассєю і путіна”. Ще раз підкреслюю – це не демократія і свобода слова, це діяльність, направлена на повалення державного устрою”, – заявив Штефан.

 

Залиште свій коментар