Головна / Новини / Політика / Кличко пропонує кандидатам пройти тест WADA

Кличко пропонує кандидатам пройти тест WADA

Український боксер Володимир Кличко пропонує кандидатам в президенти України Володимиру Зеленському та Петру Порошенко здати аналізи в міжнародній організації World Anti-Doping Agency.

Про це він написав 5 квітня в Facebook.

За словами спортсмена, ранкові новини про здачу “допінг контролю” кандидатами в президенти України його здивували і розсмішили.“Та вже, якби так спортсмени здавали тести на допінг, то були б усі суперменами. Адже кожен зробив це окремо і причому в “своїй лабораторії “, – написав він.“Якщо ви такі відкриті і зацікавлені в об’єктивному результаті, то зробіть це за репутаційно перевіреним  методом в міжнародній організації World Anti-Doping Agency”, – додав брат київського мера.

 

Володимир Кличко

Кличко стверджує, що може допомогти організаційно в процесі, “щоб це не виглядало так кустарно” і попросив кандидатів “довіритися професіоналам”.

Читайте також  "Готовы к диалогу с Киевом": Пушилин сделал неожиданное заявление

За його словами, він вже відправив запит про можливість таких тестів в WADA і сподівається, що кандидатам в президенти не відмовлять.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) – незалежна структура, що здійснює координацію боротьби з допінгом у спорті. Агентство було засноване в 1999 році.

Залиште свій коментар


Loading...