Колишній начальник зміни 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС вчинив суїцид у Москві

Колишній начальник зміни 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС вчинив суїцид у Москві

Віктор Смагін повідомив у передсмертній записці, що піти на суїцид його змусив стан здоров’я.

У Москві загинув ексначальник зміни 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС. За попередніми даними, він вчинив суїцид на фоні тяжкої хвороби.Про це повідомляє Telegram-канал Baza.

Тіло 75-річного Віктора Смагіна знайшли під вікнами його помешкання на Хорошівському шосе. Вдома слідчі виявили передсмертну записку, де Смагін перепрошує родичів і пише, що піти на суїцид його змусив стан здоров’я.“Сьогодні підтвердилася нова пухлина, таким чином, у мені сидять ще мінімум чотири пухлини. Лікувати їх нереально, та й сил у мене не вистачить на їх лікування. Перепрошую за мій відхід. Дякую за спільно прожиті роки. Це було щастям. Перепрошую!”, — йдеться у знайденій передсмертній записці.

У квітні 1986 року Смагін працював начальником зміни на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. У ніч аварії він був не на зміні, але після вибуху та пожежі брав участь у ліквідації наслідків аварії та отримав сильну дозу опромінення.

Нагадаємо, 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталося два вибухи та пожежа з незбагненними наслідками для всього світуАварія стала найбільшою техногенною катастрофою століття. У ліквідації аварії взяли участь сотні тисяч людей, а точна кількість постраждалих від трагедії невідома й досі. Перші ліквідатори, які по тривозі прибули на охоплену полум’ям Чорнобильську станцію, взялися приборкувати атом практично голими руками без спеціального захисного одягу чи протигазів. Від опромінення, отриманого на той час, загинули понад три десятки людей.

Залиште свій коментар