Колишній зять Путіна влаштував грандіозну вечірку в ОАЕ з дочкою генерала ФСБ у розпал війни в Україні. Фото і відео

Колишній зять Путіна влаштував грандіозну вечірку в ОАЕ з дочкою генерала ФСБ у розпал війни в Україні. Фото і відео

Колишній зять президента РФ Володимира Путіна Кирило Шамалов, рятуючись від санкцій, прилетів до Дубая, ОАЕ, щоб відзначити там своє 40-річчя. Він влаштував розкішну вечірку разом зі своєю новою подругою, дочкою одного з генералів ФСБ Анастасією Задоріною.

Про це повідомив Telegram-канал ВЧК-ОГПУ, посилаючись на джерело. “Поки в країні всі затягують пояси, а на бізнес і промисловість покладено ключові ролі з порятунку економіки, колишній зять Володимира Путіна, мільярдер-акціонер “Сібура” (найбільший нафтохімічний холдинг Росії, – ред.) Кирило Шамалов прожигає життя”, – йдеться в повідомленні.Зазначається, що день народження ексзять Путіна відзначав у вежі Бурдж-аль-Араб, призначеної “для обраних”. Свято нібито проходило “в умовах підвищеної таємності”.

Анастасія Задоріна – нова пасія Шамалова
Анастасія Задоріна та Шамалов відпочивають в ОАЕ

Разом з Шамаловим гостей приймала його нова пасія – дочка генерала ФСБ, дизайнерка Анастасія Задоріна. “Джерела кажуть, що діло йде до весілля”, – стверджує канал.

Також було опубліковано відео, яке було знято до початку війни проти України, однак, за даними джерела, “олігарх не прагне змінювати свій спосіб життя”.
“Пара відпочиває та чекає неспокійні часи вранці на пляжі, а вечорами – в караоке”, – зазначає канал.

Залиште свій коментар