Головна / Новини / Політика / Коломойський приїхав об’єднатися з Порошенком проти Зеленського: Богуцька висловила страшне припущення

Коломойський приїхав об’єднатися з Порошенком проти Зеленського: Богуцька висловила страшне припущення

Відома українська блогерка Ліза Богуцька прокоментувала останні події у Раді, зокрема вихід із коаліції партії “Народний Фронт” колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та заявила про гіпотетичне “об’єднання” Порошенка із Коломойським.

Верховна Рада України

Відповідною публікацію вона поділилася на своїй сторінці у Facebook.

“А хіба не можна припустити, що Коломойський приїхав об’єднатися з Порошенко проти Зеленського? Чесно кажучи, у нашій українській політиці, де система буде опиратися до останнього – можливо все. Ще немає дії, але ми вже обговорюємо наслідки, які можуть бути, якщо”, – відзначає блогер.

Ігор КоломойськийІгор Коломойський

“Я й сама часто розглядаю передбачувані варіанти ходів супротивника. Пишу на випередження. Дуже часто трапляється, що після того, як ми тут описуємо ймовірний хід супротивника, він відмовляється від нього. Але іноді ми просто володіємо інформацією. І пишемо про те, що вже точно відомо. Ось, наприклад, точно відомо, що з імовірністю 90% НФ вийде з неіснуючої коаліції. Порошенко чіплявся за владу, відтягуючи через ВР інавгурацію, а нардепи тепер чіпляються за владу маніпуляціями з коаліцією. Тут мені приходить в голову прислів’я про ниточку. Як би їй не витися, кінець усе одно прийде”, – підкреслила Богуцька.

 

Залиште свій коментар


Читайте також  Порошенко на зустрічі в Заліссі анонсував "несподівані речі"
Loading...