Кому в Україні платять від 180 тис. грн: названо найкращу вакансію

Кому в Україні платять від 180 тис. грн: названо найкращу вакансію

В Україні найвищу зарплату пропонують фахівцям у галузі SQL deleloper, він може отримувати 180 тис. грн на місяць. У п’ятірці найбільш високооплачуваних вакансій усі місця зайняли айтішники.

Це випливає з даних великого кадрового порталу. При цьому середня зарплата в країні становить близько 15 тис. грн. Найбільше пропозицій для продавців, водіїв.Кому в Україні платять найвищі зарплати:

  • SQL developer – 180 тисяч гривень.
  • Senior Full Strack Developer – 130 тисяч гривень.
  • Senior HTML developer – 125 тисяч гривень.
  • Java developer віддалено – 120 тисяч гривень.
  • ASP.NET Devepoper – 115 тисяч гривень.

Українським роботодавцям доводиться конкурувати за програмістів на міжнародному ринку. В результаті зарплати для них у рази вищі, ніж для фахівців з інших сфер. Окрім того, для IT фактично існує окреме оподаткування, більшість із них відкрили ФОП і платять всього 5% від свого доходу. Тоді як інші українці змушені віддавати зі своєї зарплати 41,5%.

Зазначимо, у 2022-му мінімальну зарплату підвищать всього на 200 грн, до 6700 грн. Цих коштів не вистачить навіть на компенсацію рівня інфляція. З іншого боку, як кажуть у Кабміні, середня зарплата в країні досягла більше ніж $500, що є історичним максимум. Тоді як у сусідніх країнах, Польщі та Чехії, середня зарплата в кілька разів вища.
Залиште свій коментар