Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Копи обшукали штаб-квартиру Зеленського: знахідка правоохоронців зацікавить суд

Копи обшукали штаб-квартиру Зеленського: знахідка правоохоронців зацікавить судНагадаємо, що 11 січня в українській столиці стався вельми тривожний і заплутаний інцидент. Так, в центрі Києві пройшли так звані обшуки в офісі відомого українського коміка Володимира Зеленського.

Про цей інцидент детально відомо журналістам видання “Вести“.

“Все почалося близько 10 години ранку. До нас в офіс прийшли юристи від Володимира Зеленського з поліцією і заявили, що ми повинні залишити приміщення, оскільки ми нібито незаконно його орендуємо. Наші юристи запропонували це все вирішити правовим шляхом. В результаті ця вся тяганина тривала цілий день, а вже ввечері приїхали спецназначенцы, які заштовхали шістьох наших співробітників в автозак, і поїхали в Печерське управління поліції. На даний момент ми займаємося їх питанням. В понеділок будемо подавати позов до суду”, – розповіли “Вестям”, які першими опинились на місці події, співробітники фірми, що постраждали через захоплення.

Станом на 18:40 біля офісу, який захоплювали люди Володимира Зеленського, все спокійно. Поліцейські роз’їхалися, активісти з обох сторін розійшлися. Залишився тільки охоронець від Зеленського, який відмовився пускати кореспондента “Вістей” в приміщення. У той же час представники компанії, яка орендувала офіс заявили, що написали відповідні заяви в поліцію і прокуратуру, і в понеділок будуть подавати заяву до суду.

Станом на 18:30 у Володимира Зеленського ніяк не коментують захоплення приміщення. У прес-службі кандидата у президенти заявили “Вестям”, що не володіють на даний момент ніякої інформації з цього приводу.

Як повідомляє з місця події кореспондент “Вістей”, правоохоронці затримали більше 5 людей. Затриманих помістили в автобус спецназівців, припаркований біля офісу.

Залиште свій коментар


Читайте також  Терористи Донбасу пішли в атаку: Україна зазнала втрат