“Країни, які постачають зброю Україні, я знuщy”- пyтiн , певно, знов забув прийняти антuпcuxoтuku

“Країни, які постачають зброю Україні, я знuщy”- пyтiн , певно, знов забув прийняти антuпcuxoтuku

Путін продовжує качати свої права, погрожуючи атакувати мирні міста Заходу

Диктатор РФ спочатку заявив, що всі перекручують реальні цифри втрат, і одразу додав, що Росія зазнає у п’ять менше втрат, ніж Україна

Путін прокоментував удари HIMARS по Бєлгороду. Він сказав, що удари по РФ за участю країн Заходу означають їхню пряму війну проти РФ. І пообіцяв, що Москва реагуватиме.

При цьому він не уточнив, як саме. Про це та багато іншого він сказав під час зустрічі з представниками інформаційних агентств у Санкт-Петербурзі увечері 5 червня. Зокрема, щодо ударів помсти Путін сказав, що ще роздумує над діями.«МИ ДУМАЄМО НА ТЕМУ ТОГО, ЩО ЯКЩО ХТОСЬ ВВАЖАЄ ЗА МОЖЛИВЕ ПОСТАЧАТИ ТАКУ ЗБРОЮ В ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ ДЛЯ ЗАВДАННЯ УДАРІВ ПО НАШІЙ ТЕРИТОРІЇ ТА СТВОРЕННЯ ПРОБЛЕМ ДЛЯ НАС, ТО ЧОМУ У НАС НЕМАЄ ПРАВА ПОСТАЧАТИ НАШУ ЗБРОЮ ТАКОГО Ж КЛАСУ В ТІ РЕГІОНИ СВІТУ, ДЕ БУДУТЬ ЗАВДАВАТИСЯ УДАРІВ ПО ЧУТЛИВИХ ОБ’ЄКТАХ ТИХ КРАЇН, ЯКІ РОБЛЯТЬ ЦЕ СТОСОВНО РФ», – ОЗВУЧИВ СВОЇ ДУМКИ ЯВНО СХИБЛЕНИЙ НА ВІЙНІ ПОЛІТИК.

Ця заява диктатора РФ є прямою загрозою для тих держав, які підтримують Київ у його боротьбі проти російської агресії. Путін також знову озвучив хибні твердження щодо співвідношення втрат російських та українських військових. За його словами, втрати Росії в конфлікті значно менші від втрат України із співвідношенням 1 до 5. Він стверджує, що ЗСУ щомісяця втрачають близько 50 тисяч осіб, з яких 25 тисяч — безповоротні втрати. Путін також заявив, що втрати окупантів становлять приблизно 5 тисяч людей на місяць безповоротно, що нібито означає понад 100 тисяч від початку війни.

Однак ці цифри виглядають як маячня, тому що армія, що наступає, і використовує тактику «м’ясних штурмів» апріорі не може втрачати менше, ніж армія, що захищає свою територію. І відповідно до незалежної оцінки втрат техніки, співвідношення на користь України становить приблизно 1:3. Очевидно, що й через втрату військових так само. За даними Генштабу, в середньому за добу втрати особового складу армії РФ становлять 500-1000 осіб. Це найбільший показник за останні півроку. Загалом з початку повномасштабного вторгнення втрати ворога досягли позначки 514 980 осіб станом на 5 червня. Путін також зробив інші провокаційні заяви:  • РФ не загрожує нікому, тим більше, главам інших держав. (Абсурдна заява, враховуючи попередні роздуми про те, щоб перемістити російську зброю в інші країни, з яких потім стріляти країнами-партнерами України — ред.);
  • Росія не нападала на Україну, а захищалася і мала право надати допомогу Донбасу (Донбас – частина України, мешканці якого особисто Путіна ні про що не просили ще з 2014 року, коли його військові вперше увірвалися на територію Донецької та Луганської областей, окупувавши їх, потім насильно мобілізували чоловіче населення цих регіонів на війну проти інших українців. ред.)
  • Влада США, Польщі, Німеччини та Франції винна у конфлікті на Донбасі (у цьому «конфлікті», який насправді є повномасштабною війною, винен лише автор цих слів. замовлення).
  • В українському полоні перебуває 1 348 росіян, тоді як у російському полоні — 6 465 українських військових (дякую за цифри, які, вочевидь, неповні. Очікуємо на обмін «всіх на всіх» — замовлення)
  • Білий дім змусить керівництво України знизити вік мобілізації до 18 років, а потім позбудеться Зеленського (вже відоме ІПСО, яке тепер повторюється з вуст Путіна. ред.)
  • На те, щоб позбавитися Зеленського, може знадобитися рік.
  • Економіка Франції балансує на межі рецесії.
  • Постачання Києву ракет остаточно руйнує російсько-німецькі відносини.

Ці заяви Путіна спрямовані на створення дезінформації та посилення напруженості у міжнародному співтоваристві. Незважаючи на його слова, реальність у полі бою та в економіці Росії значно гірша, ніж він намагається уявити.

Україна нарощує удари по НПЗ Росії

У Республіці Комі (РФ) 2 червня сталася пожежа на нафтопереробному заводі “Лукойлу”. Відомо, що сталося займання на підприємстві в Ухті. У російських ЗМІ повідомляють про щонайменше двох загиблих. Офіційна влада регіону не називає точну кількість постраждалих і загиблих, хоча підтверджує сам факт.

Нагадаємо, що 17 травня стало відомо, що безпілотники атакували нафтопереробний завод у Туапсі, що у Краснодарському краї. Внаслідок падіння дрону сталася пожежа на території заводу. У РосЗМІ повідомляли, що постраждалих немає. Слід наголосити, що російські НПЗ є законною метою для України, оскільки вони забезпечують функціонування російської військової машини.

Ще раніше, 6 травня, бійці української розвідки за допомогою морського дрону Magura V5 вразили російський швидкісний патрульний катер Мангуст у тимчасово окупованому Криму. Українські дрони вразили один із найбільших нафтопереробних заводів Росії – «Газпром нафтохім Салават». За даними джерел «Суспільного», це був дрон Служби безпеки, який встановив рекорд, подолавши відстань 1500 км.

Залиште свій коментар