Сьогодні у російських пропагандистів хвиля радості з приводу поїздки президента РФ Володимира Путіна в Україну – на окуповану територію Херсонської та Луганської областей. Але все-таки є в цих хвастощах й ложка дьогтю – Кремль осоромився з відео вояжу диктатора.

З’ясувалося, що бункерний дід літав туди, ймовірно, перед Великоднем, оскільки на одному з відео він презентує ікону й каже: “Зараз ось Великдень буде”, хоча Великдень вже минув. А потім цей ролик оперативно відредагували, вирізавши цей незручний момент. І вийшло: “Зараз ось Великдень”.

А потім з поясненнями “прибіг” прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. Він заявив у коментарі радіо “Маяк”, що поїздка Путіна відбулася все-таки після Великодня — 17 квітня.

“Це було вчора. Дійсно, президент РФ, коли ікону дарував, він сказав, що Великдень у нас. Але річ у тому, що Великдень у нас відзначається 40 днів. І зараз тим більше великодній тиждень. Тому це просто помилково. Вхопилися за цю фразу одразу і стали висувати гіпотези того, чого не було, ось. Ця поїздка відбулася вчора”, – стверджує “права рука” Путіна.