“Кролики” Данилець та Моїсеєнко у РФ пожалілися на Зеленського і цькування в Україні

“Кролики” Данилець та Моїсеєнко у РФ пожалілися на Зеленського і цькування в Україні

Знамениті гумористи виступили на російському телебаченні.

Знаменитий гумористичний дует “Кролики” Володимир Данилець та Володимир Моїсеєнко дали інтерв’ю на російському пропагандистському каналі.У програмі “Доля людини” артисти пожалілися на цькування в Україні та розповіли, з чого воно почалося. За словами Моїсеєнка все почалося з неправильно змонтованої новорічної програми на російському ТБ. У той момент російські виконавці на сцені виконували пісню про санкції проти України і в цей момент показали “Кроликів”, які усміхалися та аплодували.

Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко / УНІАН

“Перший дзвіночок був у січні 2015 року, коли нам зірвали два концерти в Трускавці. Пов’язано це було з тим, що після “Параду зірок” 2014 року у Росії показували, співали пісню про санкції, нас показали, підмонтували. Ми ці знімання взагалі не бачили, нас підмонтували, що ми там сидимо і аплодуємо. І почалося цькування в Україні, що ось ми знімаємося у програмі, в країні-агресорі. У зв’язку з цим нам зірвали два сольні концерти у Трускавці”, – розповів Моїсеєнко.

Данилець зазначив, що квитки на ті концерти були розкуплені і люди прийшли, втім до зали їх не пускали “хлопці з коктейлями Молотова”. Тож виступ довелося скасувати.
Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко / УНІАН

Протягом 2015 року “Кролики” ще продовжували працювати в Україні і розповіли, як вирішили припинити виступи:

“Останній дзвіночок став у листопаді 2015-го у Чернігові. У нас мав бути концерт. Була ціла акція проведена у місті. Петиція губернатору, петиція меру про те, що якщо Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко виступлять у Чернігові, то буквально завтра поїдуть російські танки і чоботи російських солдат чомусь будуть у зв’язку з нашим концертом”, – сказав Моїсеєнко.

Концерт тоді таки відбувся, однак це був останній концерт “Кроликів” в Україні.

Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко / УНІАН

Також Данилець та Моїсеєнко поговорили й про ексколегу, а нині президента України Володимира Зеленського і висловили думку “що з ним сталося”:

“Важко сказати, що сталося. Є якісь сили, які на нього вплинули і змінили всю ту риторику і всі думки, які він говорив на виборах. Все змінено на 100 відсотків. Хоча все життя він виступав за щастя, за радість і критикував нелюбих політиків народом України. І коли все це сталося – це боляче. Не лише для нас, як для артистів, а й для всього народу українського”, – сказали коміки.Зазначимо, що Володимир Данилець та Володимир Моїсеєнко 2019-го року потрапили до бази сайту “Миротворець” за “участь у актах гуманітарної агресії проти України. Свідому участь у інформаційно-пропагандистській провокації Росії (країна-агресор) – так званий “Телеміст між Росією та Україною “Треба поговорити”, організованою антиукраїнським пропагандистським каналом”. Також від 2014-го року дует “Кролики” відвідував анексований Крим.

Залиште свій коментар