Лавров придумав ще одну причину, чому Україні не можна вступати в НАТО

Лавров придумав ще одну причину, чому Україні не можна вступати в НАТО
У Москві вважають, що Україні не можна вступати в НАТО, оскільки вона нібито не готова до цього й не зробить внеску у зміцнення безпеки Альянсу.

Таку позицію озвучив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передає «Интерфакс».

«Цю країну (Україну — ред.) теж хочуть туди (у НАТО — ред.) затягнути. Хоча всім зрозуміло, що Україна не готова і жодного внеску в зміцнення безпеки НАТО не зробить. Це реально підірве відносини з Російською Федерацією, оскільки стане грубим порушенням офіційного політичного зобов’язання, яке брали на себе президенти США та інших країн-членів Альянсу», — вважає Лавров.

Він згадав зокрема про Договір НАТО, у якому йдеться, що до Альянсу можуть запросити будь-яку європейську країну, яка відповідає принципам цього Договору і може зробити внесок у зміцнення безпеки Альянсу.

«От про що там ідеться. У них не просто право “кого хочу, того запрошую”. Вони мають подивитися, наскільки це додає безпеки самому Альянсу. Прийняли країни, з народами яких у нас добрі стосунки, — Чорногорія, Македонія», — бідкається Лавров.

Політик заявляє, що Москві «не легше» від того, що НАТО є оборонним альянсом: «Лінія оборони наблизилася вже впритул (до РФ — ред.)».
Залиште свій коментар