Лавров завив, що Зеленський нібито дає свою охорону нацистам на їхніх факельних ходах

Лавров завив, що Зеленський нібито дає свою охорону нацистам на їхніх факельних ходах

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що нібито президент України Володимир Зеленський є неонацистом та расистом – мовляв, він нібито “дає свою охорону, щоб нацисти спокійно проводили свої факельні ходи” та нібито забороняє “російську мову навіть в аптеках”.

Джерело: Лавров на пресконференції 3 березня у відповідь на запитання іноземного журналіста, як можна називати Зеленського націоналістом та неонацистом, якщо він перший єврейський президент в УкраїніПряма мова Лаврова: “Він маніпулюється націоналістами та неонацистами. Інакше мені дуже важко пояснити, як президент Володимир Зеленський може головувати у суспільстві, де неонацисти та неонацизм розквітають пишним цвітом. Вони відкрито марширують, влаштовують факельні ходи. При цьому для цих факельних акцій президент Зеленський виділяє свою охорону з роти почесної варти”.

Деталі: Також Лавров розповів якісь дивні історії, що нібито націоналісти та неонацисти проводять навчання, де “вони навчаються методам ведення війни у ​​місті, методам диверсій, провокацій – і все це відбувається за президента Зеленського”.

Він також згадав, що Зеленський підписав закон про корінні народи України, і що серед них немає росіян.
Лавров також заявив, що Зеленський нібито заборонив російську мову в Україні. За словами глави МЗС РФ, в Україні нібито не тільки в школі заборонена російська мова, але навіть у “повсякденному житті”, мовляв, людям, які приходять в аптеку і звертаються російською мовою відмовляються продавати ліки.

При цьому Лавров заявив, що в Криму, який окупувала Росія, зараз нібито є три державні мови – російська, кримськотатарська та українська. За його словами, нібито “будь-який громадянин може звернутися до органів держвлади будь-якою мовою, і йому зобов’язані відповісти тією ж мовою, якою він звернувся”.

Залиште свій коментар