Лесю Нікітюк на концерті штовхнула й обізвала п’яна дівчина: зірка в боргу не залишилася

Лесю Нікітюк на концерті штовхнула й обізвала п’яна дівчина: зірка в боргу не залишилася

Леся Нікітюк поскаржилася на хамство однієї з відвідувачок концерту російської групи” Мумій Троль”, виступ якої під Києвом не пропустила і сама Леді Ле. Знаменита ведуча розповіла, що невідома жінка грубо її штовхнула і до того ж ще й обізвала, але зірка в боргу не залишилася.

Про це Нікітюк повідомила у своєму Instagram у stories.Артистка опублікувала кадри з концерту, на якому відривалася під хіти Іллі Лагутенка 8 вересня ввечері у Вишгороді в одному із заміських комплексів.

І ось на виступі якась нетвереза дівчина штовхнула Нікітюк і грубо її послала.

“Не обійшлося, звичайно ж, без п’яної фанатки, яка мене відштовхнула і сказала: “Пішла геть звідси, тварюка!” – розповіла про інцидент 33-річна ведуча.
Нікітюк додала, що терпіти хамство не стала і дала здачі.

“Але я, не ображаючись, штовхнула її у відповідь та пішла”, – зі сміхом розповіла “Багіня ламінату”.

Також Нікітюк зазначила, що подібні ексцеси – звичайна справа, і на виступах нерідко знаходяться грубіяни, які спробують зіпсувати враження від шоу.

“Чесно кажучи – це нормальна практика. Завжди знайдеться людина, яка спаплюжить свою сім’ю, своє ім’я, концерт, країну, і не тільки. Так що я, чесно кажучи, не ображаюся… Ну тільки трохи у мене спина болить”, – сказала зірка.

Лесю Нікітюк на концерті штовхнула й обізвала п'яна дівчина: зірка в боргу не залишиласяЛеся Нікітюк зіткнулася з агресивною п’яною дівчиною на концерті групи “Мумій Троль” (фото: скріншот instagram.com/stories/lesia_nikituk)

Залиште свій коментар