Лежав нерухомо близько п’яти діб: у поліції розкрили нові деталі про смерть дитини в Черкасах

Лежав нерухомо близько п’яти діб: у поліції розкрили нові деталі про смерть дитини в Черкасах

У поліції Черкас розкрили нові деталі про смерть 7-річного Андрія Лясова. Напередодні тіло хлопчика, який помер 5 вересня, передали на розтин.

Як повідомляє “Про все”, про це розповів на виконавчому комітеті міськради начальник Черкаського райуправління поліції Володимир Матюшенко. Низка експертиз має визначити пошкодження на тілі дитини (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).“Відповідь на питання, чи можна було врятувати дитину, дасть нам експерт, який проводить експертизу та розтин. З аналізів стане відомо, чи є слюна собак у крові. Якщо були задіяні у травмах тварини, це покажуть експертизи”, – зазначив він.

Андрій Лясов помер

Наразі відомо, що в лікарню хлопчик потрапив уже з пролежнями, тобто він лежав нерухомо близько 5 діб.

“Смерть дитини настала від травми голови”, – додав правоохоронець.
Матюшенко підтвердив, що родина Лясових справді конфліктна й неодноразово провокувала сусідів на сутички.

За його словами, слідчі перевірять, чи справді мати хлопчика перебувала в лікарні в Києві, коли дізналася про інцидент з її сином.

У свою чергу, начальниця служби в справах дітей Черкаської міськради Світлана Шишлюк заявила виданню “Вичерпно”, що підстав для взяття сім’ї на юридичний облік наразі немає.

“Ми були вдома, обстежували умови проживання. Там чотирьохкімнатна квартира, для кожної дитини виділена окрема кімната з усіма необхідними меблями та обладнанням. Ми не можемо сказати, що дітьми там не займалися”, – зазначила вона.

Шишлюк додала, що ніякої негативної інформації про цю родину раніше не надходило. Після смерті хлопчика із сім’єю працюватиме служба в справах дітей та Центр соціальних служб для того, щоб “допомогти вийти із кризової ситуації”. Залиште свій коментар