Ломаченко зізнався, чому не став добивати Коммі після нокдауну

Ломаченко зізнався, чому не став добивати Коммі після нокдауну

Василь Ломаченко здобув перемогу над ганцем Річардом Коммі. Український боксер уклав суперника на ринг у сьомому раунді, але після нокдауну не став його добивати. Поєдинок тривав усі 12 раундів і Ломаченко виграв за очками.

Після бою він зізнався журналісту Fight Hub TV, чому не став добивати Коммі в 7 раунді.За словами Ломаченка, йому стало шкода Коммі, тому він і засумнівався, чи треба йому добивати суперника.

“Я бачив його стан, мені було шкода його. Тому я роздумував, що мені робити далі. Я сумнівався, чи потрібно мені добивати”, – заявив Василь.

Зазначимо, що після нокдауну в 7 раунді Коммі насилу піднявся на ноги, але Ломаченко не відразу хотів продовжувати бій. Українець звернувся до кутка опонента з питанням, чи не хочуть вони завершити поєдинок.
Після перемоги над Коммі український спортсмен завоював пояс Інтерконтинентального чемпіона в легкій вазі за версією WBO. Ломаченко також дістався і другорядний пояс WBO Inter-Continental.

Після поєдинку наш боксер заявив, що готовий до бою проти Джорджа Камбососа за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі.

Ломаченко зізнався, чому не став добивати Коммі після нокдауну (відео: YouTube)

Залиште свій коментар