Маск потрапив у новий скандал, обізвавши шахіста Каспарова: без України не обійшлося

Маск потрапив у новий скандал, обізвавши шахіста Каспарова: без України не обійшлося

Мільярдер та винахідник Ілон Маск опинився в епіцентрі чергового скандалу. Цього разу він посварився з російським опозиціонером і колишнім чемпіоном світу з шахів Гаррі Каспаровим.

Інцидент між двома лідерами громадської думки спалахнув у Twitter. Каспаров назвав Маска “моральним ідіотом” і “геополітичним сліпцем”, на що Маск у відповідь назвав Каспарова “ідіотом” і “бовдуром”.

“Ціна величезна, але Україна сплачує цю ціну. Тож чому люди сидять у затишку своїх особняків у Кремнієвій долині й розповідають Україні, як вести свої власні справи? Це моральний ідіотизм і геополітична сліпота”, – сказав Каспаров в ефірі ранкового шоу Squawk Box на американському телебаченні, коментуючи запропонований Маском “план мирного врегулювання конфлікту в Україні”.Гарі Каспаров обізвав ілона Маска моральним ідіотом і геополітичним сліпцем

Цей фрагмент вирішили викласти у Twitter Squawk Box, тегнувши Гаррі Каспарова і Ілона Маска. Останній з відповіддю не забарився і за словом у кишеню не поліз.

“Хоч це і правда, що Каспаров майже так само добре грає в шахи, як і мій iPhone, та в іншому він ідіот”, – прокоментував Маск.Ілон Маск обізвав Гарі Каспарова ідіотом

“І в мене навіть будинку немає, не кажучи вже про “особняк”, бовдуре”, – додав засновник і власник компаній Tesla і SpaceX.

Ілон Маск обізвав Гарі Каспарова бовдуром

Нагадаємо, що це не перша публічна перепалка Каспарова з Маском. На початку жовтня російський опозиціонер також розкритикував висловлювання Маска щодо України, на що американський мільярдер відповів: “Ми передали Україні Starlinks і втратили при цьому близько 80 млн доларів, підставивши SpaceX і мене під ризик російських кібератак. А що зробив ти, окрім твіта?”.

Залиште свій коментар