Мелітополь перетворюється на Чорнобаївку: Арестович розповів про удар ЗСУ по техніці окупантів. Відео

Мелітополь перетворюється на Чорнобаївку: Арестович розповів про удар ЗСУ по техніці окупантів. Відео

У суботу, 9 квітня, військовослужбовці ЗСУ, які тримають оборону на південних рубежах України, завдали п’ятого удару по аеродрому в Мелітополі, де сконцентрувалися російські військові підрозділи. В результаті військовий успіх українських захисників став черговою “Чорнобаївкою”.

Про це розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв’ю Марку Фейгіну. За його словами, ЗСУ було знищено велику кількість техніки і боєприпасів окупантів (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Накрили мелітопольський аеродром, також із пунктом управління. Рвалося години зо дві. Любо-дорого”, – розповів Арестович, назвавши черговий успіх військових новою Чорнобаївкою.

Він пояснив, що для окупантів Мелітополь є головним вузлом, адже там розташовані аеродром залізничний вокзал, автомобільні розв’язки, що робить його пунктом сполучення і з Херсоном, і з Запоріжжям, і з Маріуполем.

“В Запорізькій області у нас постійно йдуть тактичні дії: одне село звільнили, друге село звільнили. Саме ці дії не дають противнику можливості рухатися вперед на півдні”, – пояснив Арестович.
Залиште свій коментар