Самопроголошений президент бідкається, що Захід перейшов від претензій до жорсткіших вимог та ультиматумів. Він зухвало заявив, що “від Білорусі вимагають, аби та стала такою, як Україна”.

Захід попросив бути “як Україна”, – Лукашенко

Лукашенко пояснив, що Україну йому ставлять як приклад демократичної, перспективної та розвиненої держави. “Я чітко повідомив, що ми ніколи не станемо Україною. Бо ми білоруси, у нас власне бачення наших перспектив”, – додав політик. Далі він цинічно зазначив, що ніхто з громадян країни, хто прагне нормального життя для себе та рідних, не хотів би, аби Білорусь стала другою Україною.

Крім цього, він прокоментував також й заклики до зміни влади Білорусі. Мовляв, звідусіль кажуть, що починати треба саме з глави держави. “У нас є механізм. Вибори. Дострокові, якщо хтось хоче, будь ласка. Ми також маємо механізм. Нехай пропонують. Тому я не нагнітаю обстановку”, – виправдовувався політик.




Лукашенко каже, що не зрадить Росію

Політик також бідкався, що Білорусь нібито опинилася у центрі “глобального протистояння”, яке зараз розгорнулося між Заходом та Москвою. “Ми можемо змінити свій курс й зрадити Росію, російський народ, росіян? Не можемо”, – рішуче зазначив самопроголошений президент. Нещодавно самопроголошений президент називав Володимира Путіна “рідним братом”. Лукашенко запевнив, що вони можуть робити різні висновки, але на проблеми завжди дивляться однаково.

Вас може зацікавити блог “Антидот” Дениса Казанського: “Як Лукашенко перетворився на антиукраїнську зброю в руках Путіна – дивіться відео