Головна / Новини / “Ми з вами! Рятуйте Україну!”: В мережі масово підтримали Зеленського, відреагувавши на його звернення до Ради

“Ми з вами! Рятуйте Україну!”: В мережі масово підтримали Зеленського, відреагувавши на його звернення до Ради10 травня, переможець президентських виборів в Україні, шоумен Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради із закликом призначити інавгурацію на 19 травня.

Крім цього, Зеленський зазначив, що депутати парламенту не діють в інтересах українців, тому що бояться розпуску Ради і затягують призначення дати інавгурації.“І поки ви трясетеся за свої мандати, колишній президент Порошенко робить неповоротне: він робить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається просунути свого голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення, призначає суддів Верховного суду, серед яких юристи “Рошен”, судді Майдану і родичі пана Ківалова. Роздає звання генералів більше 20 особам, серед яких відповідальний за безпеку арсеналів і складів, при якому відбулися вибухи в Балаклії, Ічні, Калинівці та Сватовому. Дає звання “Героя України” голові Служби безпеки України пану Грицаку”, – обурився Зеленський.

Читайте також  "Порошенко проделал огромную работу" – эксперт о закреплении вектора Украины на ЕС и НАТО

Українці моментально відреагували на заклик Зеленського, повністю погодившись з ним і підтримавши. “Так їх, Володимире Олександровичу!! Не давайте їм спуску!!”, “Порошенко – тамада, який розуміє, що для нього це остання весілля!”, “Ми віримо в тебе! Дуже правильний хід!”, “Красава! Вова, ми з тобою! Не підведи!”, “Правильний підхід! Молодець, Володимир!”, “Ми з Вами!!! Рятуйте Україну!”, “У Вас підтримка більшості! Разом ми переможемо”, – пишуть під відео українці.

Залиште свій коментарLoading...