Мокрий сніг з дощем: в яких областях буде негода

Мокрий сніг з дощем: в яких областях буде негода

Погода в Україні завтра, 4 грудня, буде різною в залежності від регіону. Так в центральній частині, на сході і на півдні країни очікується сонячна погода без опадів. А ось на заході буде дощ, а на півночі і в Києві пройде навіть мокрий сніг з дощем.

В Луганській, Донецькій та Харківській області без опадів. При цьому вдень температура повітря в Донецькій області становитиме +1…+3, а вночі -1…+1. У Луганській області вдень 0…+2, вночі 0…-2. В Харківській області вдень також 0…+2, вночі -1…+1. Про це свідчать дані Укргідрометцентру.У Полтавській і Дніпропетровській області без опадів температура повітря складе 0…+2 вдень і вночі. В Кіровоградській області вдень буде трохи тепліше +1…+3, вночі 0…+2.

В Одеській області вдень +5…+7, вночі +2…+4, у Миколаївській області +4…+6, вдень, вночі +2…+4, у Херсонській області +3…+5, вночі +1…+3.

Мокрий сніг з дощем: в яких областях буде негода
Погода в Україні 4 грудня (метеокарта: meteo.gov.ua)

На окупованому півострові Крим вдень +8…+10, вночі +2…+4.

В Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській області пройде дощ. При цьому температура повітря буде досить теплою.

У Тернопільській та Хмельницькій області вдень +4…+6, вночі +2…+4, у Львівській області вдень +4…+6, вночі 0…+2. Але найтепліше буде в Закарпатській області – удень +7…+9, а вночі +2…+4.

У Чернігівській і Сумській області пройде мокрий сніг з дощем. Температура повітря в Чернігівській області становитиме 0…+2 вдень і вночі.У Києві також мокрий сніг з дощем. Вдень буде +1…+3, вночі -1…+1. Вітер південно-східний 7-12 м/с.

Залиште свій коментар