Головна / Новини / Політика / Мосейчук жорстко поставила на місце дружків Яценюка в прямому ефірі: “Перестаньте дурити людей”

Мосейчук жорстко поставила на місце дружків Яценюка в прямому ефірі: “Перестаньте дурити людей”фракції “Народний фронт” Андрію Тетеруку на программі “Право на владу”. Так, Тетерук розкритикував пораду Юлії Тимошенко “стати голубами миру” на початку війни на Донбасі.“Минулого разу ми зателефонували вам і ви сказали, що прийдете на ефір. Потім ви перетелефонували через кілька годин і сказали, що втратили голос тільки для того, щоб на наступний ранок сказати, що “Народний фронт” виходить з коаліції. Будь ласка, перестаньте дурити людей. Якщо ви хочете ці шаблі влаштовувати, збирайтеся в кулуарах Верховної Ради, поки ви ще можете це зробити. Якщо ви говорите про голубів світу, то хіба українці билися за Крим? Вони пішли з ганьбою”, – заявила телеведуча.

Крім того, за словами Мосейчук, багато політиків на недавніх виборах програли, тому що не зрозуміли, що з людьми треба говорити “людською мовою” і не обманювати їх.

Залиште свій коментарLoading...
Читайте також  Передав на підпис план щодо розгону Майдану: новий заступник глави СБУ зробив скандальну заяву