На боці України весь цивілізований світ: з’явився список країн, котрі засудили рішення Путіна щодо визнання “Л/ДНР”

На боці України весь цивілізований світ: з’явився список країн, котрі засудили рішення Путіна щодо визнання “Л/ДНР”

Нині рішення президента Росії Володимира Путіна про визнання незалежності “ЛНР” та “ДНР” підтримали лише чотири країни – Куба, Венесуела, Нікарагуа та Сирія. Такої самої позиції дотримуються у невизнаних Південній Осетії та Абхазії.

А весь цивілізований світ у цьому питанні на боці України. Відповідну карту у своєму Telegram-каналі опублікував блогер Олег Шарп.Які країни підтримали та засудили Путіна через "Л/ДНР".

Засудили рішення Путіна у Євросоюзі, Великій Британії, США, Канаді, Норвегії, Туреччині, Грузії, Албанії. Сполучені Штати при цьому вже оголосили про запровадження санкцій проти псевдореспублік, а Британія – проти Росії через визнання нею “Л/ДНР”. Водночас у ЄС уже підготували пакет обмежувальних заходів.

Додамо, що президент США Джо Байден сьогодні заявив про введення нових антиросійських санкцій, які стануть доповненням до вже оголошених обмежувальних заходів.

Зазначимо, що Білорусь прокоментувала це “визнання” неоднозначно. У МЗС країни заявили, що “з повагою та розумінням” сприймають це рішення російської сторони, але сама Білорусь поки прямо не говорила про визнання або невизнання “Л/ДНР”.
Нагадаємо, що 21 лютого Володимир Путін визнав “незалежність” терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”. З таким проханням виступали глави псевдореспублік і навіть Держдума РФ.

Залиште свій коментар