“На чолі України стоять рептилоїди”: у мережі висміяли клоунську заяву міноборони росії

“На чолі України стоять рептилоїди”: у мережі висміяли клоунську заяву міноборони росії

У рф вигадують все нові й нові “гріхи” української влади.

Учетвер, 10 березня, на 15-й день повномасштабного вторгнення рф в Україну в міноборони росії заявили, що українські біолабораторії розробляли коронавірусну інфекцію, а також працювали з птахами, рептиліями й кажанами для “перенесення” хвороб в росію. Звісно, в мережі висміяли таку нісенітницю.На сторінці ФБК у twitter користувачі висміяли чергову “причину” вторгнення рф в Україну.

Під час брифінгу офіційний представник міноборони рф Ігор Конашенков також повідомив, що в біолабораторіях працювали з птахами, рептиліями й кажанами, які повинні були переносити африканську чуму і сибірську виразку в росію та сусідні країни.
У мережі зі сміхом сприйняли офіційну інформацію від міноборони росії та породили масу жартів на цю тему.

“Навіть цікаво, що вони далі наплетуть. Те, що на чолі у них (України) стоять рептилоїди, які намагаються захопити велику і могутню росію? Не, ну реально, а як вони пояснили те, що вірус з’явився на іншому кінці кулі десь? Ближче до Китаю, а не, наприклад, в Європі?”, — написав один із користувачів.

У коментарі під постом припустили, що війська росії “знайшли” українську біолабораторію в маріупольському пологовому будинку, який був цинічно обстріляний росіянами.

“Вони студію Рен ТВ переодягли в міноборони”, — пожартували в коментарях. 

Залиште свій коментар