Є ймовірність, що Альянс таки наважиться допомогти Україні та закрити небо над нею. Агресія Росії вже загрожує не лише українським містам, але й усьому світу.

НАТО може підтримати закриття неба над Україною

Видання пише, що міністр закордонних справ Іспанії заявив, що НАТО обговорюватиме можливе втручання Альянсу та створення забороненої для польотів зони над Україною. Обговорення заплановане на 4 березня у межах саміту, який проходить під керівництвом США.

Водночас генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що обстріл Росією Запорізької атомної електростанції “лише показує безрозсудність цієї війни та важливість її припинення”.
Столтенберг розповів, що зустріч міністрів закордонних справ НАТО використають для “координації та консультацій відповіді на жорстоке вторгнення Росії в Україну, а також на його довгострокові наслідки”.

Альянс не є частиною конфлікту. Ми не прагнемо до війни чи конфлікту з Росією. Водночас ми повинні переконатися, що не виникло непорозумінь щодо нашого зобов’язання захищати всіх союзників,
– пояснив генсек.

У публікації наголошують, що під час саміту члени НАТО обговорять всі можливі варіанти реакції на війну Росії проти України.