Головна / Новини / Політика / “Не було ніякої України і українців”: Цимбалюк розніс цинічну заяву Путіна

“Не було ніякої України і українців”: Цимбалюк розніс цинічну заяву ПутінаЖурналіст Роман Цимбалюк яскраво пройшовся по імперській промові президента Росії Володимира Путіна, в якій він по суті назвав Україну історичною вигадкою.

Українець навів йому беззаперечні факти, які доводять, що в певні періоди Росія взагалі не була присутня як держава на політичній мапі світу. Розвінчування фейків Путіна Цимбалюк влаштував у своєму відеоблозі на YouTube, пише Обозреватель.

“Заявляти про те, що України не було, можна, але тоді я хочу сказати, що Росія теж була не завжди. Якщо ми згадаємо про те, коли відбулося божевільне єднання — 1654 рік — це у нас що було? Була Україна Богдана Хмельницького і Московія? Це що виходить — що не було ніякої Росії? Ну, логіка однакова”, — зазначив українець.

Крім того, він звернувся до Путіна із риторичним запитанням про те, чому російські правителі так боялися будь-якого прояву українства і його боротьби за свою свободу, якщо всі нібито вважали себе росіянами.

Читайте також  Еще четверо российских актеров попали в базу «Миротворца»

“Дивно — якщо всі були росіянами, то чому ж тоді Катерина ІІ у 1775 році наказала знищити Запорізьку Січ? Якщо ми говоримо про релігію, тоді центр православ’я на момент цього єднання, так би мовити, я говорю про Переяславську раду, перебував у Києві. Ну, і найголовніше — мова. Якщо мова була однаковою, то чому після 1654 року Російська імперія ухвалювала мало не кожні 10 років рішення, які забороняють використовувати українську мову? Щось знову тут не клеїться”, — нагадав главі країни-агресора Цимбалюк.

Нагадаємо, на Петербурзькому міжнародному економічному форумі Путін заявив, що Україна сформувалася “на краю Російської імперії”. При цьому російський лідер зазначив, що українці, росіяни і білоруси нібито є одним народом і наголосив, що в свій час не було ніякої України.

Залиште свій коментарLoading...