“Недосвідчене” оточення та реальна загроза з боку Росії: NYT написав статтю-попередження для Зеленського

“Недосвідчене” оточення та реальна загроза з боку Росії: NYT написав статтю-попередження для Зеленського

Президент України Володимир Зеленський призначив на низку ключових посад політично недосвідчені кадри. Це викликає занепокоєння і може мати жахливі наслідки на тлі загрози нового вторгнення Росії.

Про це йдеться у статті пулітцерівського лауреата, кореспондента московського бюро The New York Times Ендрю Крамера. Автор звернув увагу, що людьми зі студії “Квартал 95”, які сьогодні обіймають високі посади в нашій країні, не мають досвіду ведення дипломатії чи війни.Зокрема, Крамер згадав голову Офісу президента Андрія Єрмака, який є колишнім юристом та кінопродюсером, очільника СБУ Івана Баканова, який в минулому був директором “Кварталу-95”, а також першого радника Зеленського Сергія Шефіра, що працював сценаристом та продюсером. У матеріалі також згадується стаття Bihus.info, в якій українські журналісти нарахували щонайменше 30 призначень “кварталівців” у держсекторі. До того, зазначається, що їхні кар’єри стрімко розвиваються.

Крамер вважає, що “аматорська помилка” “недосвідченого” оточення Зеленського може стати приводом для війни, що “значно посилить тертя між Росією та США”. Водночас журналіст погодився, що гумор, яким володіють ці люди, може бути інструментом у дипломатії.

Нагадаємо, наближені до Зеленського люди зараз будують кар’єру у СБУ, АМКУ, “Укрзалізниці”, Кабміні та Верховній Раді. Йдеться не лише про відомих раніше співробітників “Кварталу 95”, наприклад, Івана Баканова або Юрія Корявченкова, але також про тих, хто став публічно відомим після перемоги Зеленського на президентських виборах у 2019 році.
Наприклад, у журналістському розслідуванні йдеться про державну уповноважену АМКУ Ірину Копайгору, яка раніше працювала викладачем. Зв’язок із Зеленським журналісти побачили в тому, що батько жінки раніше був викладачем у президента у Криворізькому економічному інституті.

А заступником начальника Центрального управління СБУ стала Ганна Кучук, чоловік якої на початку 2019 року перевів у виборчий фонд Зеленського майже 370 тисяч гривень.

Залиште свій коментар