“Ніколи не погрожувати Росії”: Лукашенко закликав Україну сісти за стіл переговорів, щоб закінчити війну

“Ніколи не погрожувати Росії”: Лукашенко закликав Україну сісти за стіл переговорів, щоб закінчити війну

Білоруський диктатор, який проголосив себе президентом, Олександр Лукашенко заявив, що Україна, на яку незаконно напала Росія, має сісти за стіл переговорів, щоб закінчити війну. Він також видав, що ніхто не має погрожувати РФ.

Традиційну позицію він висловив під час інтерв’ю AFP. “Це все залежить від України. Наразі особливість моменту в тому, що цю війну можна закінчити на більш прийнятних умовах для України. Але Україні ніхто не дасть закінчити війну”, – сказав Лукашенко.

Лукашенко закликав "не погрожувати РФ".

Він заявив, що “Україна має погодитися ніколи не погрожувати Росії”. “Це головне. А “денацифікація” та інше – це філософія. Головне – безпека Росії. Ніколи російська влада, маючи міць і багатства Росії, не відступиться від цього”, – додав фанат президент РФ Володимира Путіна.

Далі Лукашенко видав низку заяв у найкращих традиціях російської пропаганди. За його словами, у Херсоні, Донецьку та Луганську “живуть російські люди, яких українці гнобили”.

Для Лукашенка головне – безпека РФ.

“Слухайте, це вже не обговорюється. Можна було говорити у лютому-березні про це. Розумієте, там живуть російські люди, яких українці гнобили. А навіщо? Я ж поляків зараз не караю за ту політику, яку проводить Польща щодо нас. Я завжди кажу: в нас є поляки етнічні, але це “мої” поляки. Вони мають усі права, як і білоруси. Ми їх любимо, поважаємо та цінуємо. І вони поводяться гідно в основному. Навіщо тоді було російську мову забороняти, навіщо було всередині України проводити ту політику, яку проводили Порошенко, Зеленський? Вони ж весь час зсередини штовхали Україну цим до війни”, – підсумував своє марення Лукашенко.
Залиште свій коментар