Головна / Новини / Суспільство / “Нова пошта” планує запустити лінію авіадоставки з США

“Нова пошта” планує запустити лінію авіадоставки з США

Компанія “Нова Пошта” планує організувати власний авіамаршрут з США в міру зростання обсягу доставок з США.

Про це в інтерв’ю ЦТС розповів співвласник “Нової пошти” В’ячеслав Клімов.

“Ми зараз активно тестуємо авіадоставку з метою збільшити швидкість. Думаю, що найближчим часом ми такий сервіс запустимо”, – заявив він.“З ростом міжнародної доставки нам буде потрібний власний line-haul (лінійне перевезення – ЕП) між Україною та США. Згодом ми будемо завантажувати декілька літаків на тиждень, які будуть везти тільки посилки “Нової пошти”, – розповів Клімов.Що стосується планів обзавестися власним флотом повітряних, співвласник “Нової поштою” уточнив: “Як тільки з’явиться економічна вигода, ми перейдемо на власні літаки”.

Читайте також  Туристу на замітку: 10 місць у Карпатах, де варто побувати цього року (фото)

У лютому 2017 року другий співзасновник і співвласник “Нової поштою” Володимир Поперешнюк заявляв, що компанія в найближчому майбутньому має намір створити свій власний авіапарк.

“Ми планували на 2018 рік уже мати який-небудь борт “Нова Пошта”. Можливо, роки два-три потрібно, щоб компанія стала користуватися своєю авіацією і возила безпосередньо посилки з Америки і Китаю своїми літаками. Це наша мета, і тоді ми зможемо перейти до мінімальних термінів, контролювати вартість, якість”, – говорив Поперешнюк.

Залиште свій коментар


Loading...