Головна / Новини / Політика / Окупанти в Криму знайшли аргумент на користь відновлення подачі води з Дніпра

Окупанти в Криму знайшли аргумент на користь відновлення подачі води з Дніпра

Російська окупаційна влада Криму намагається використовувати наслідки екологічної катастрофи на півночі Криму як аргумент на користь відновлення подачі води з Дніпра.

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав у facebook.

“Почалося обережне зондування можливості відновлення подачі дніпровської води в тимчасово окупований Крим по Північно-Кримському каналу. Тепер в якості аргументів, покликаних розжалобити офіційну владу України і міжнародне співтовариство, російські окупанти використовують наслідки екологічної катастрофи, викликаної отруйними викидами заводу “Кримський титан”, – повідомив Чубаров.


Він пояснив, що за твердженням російських окупантів, нестача води для заповнення відстійників, мовляв, призвела до надмірної концентрації кислоти, що стало причиною отруєння околиць.

Читайте також  Кличко пропонує кандидатам пройти тест WADA

“Не вдаючись в обговорення російської позиції, зауважимо, що єдиним ефективним заходом для запобігання отруєнню навколо заводу “Кримський титан” являється деокупація Криму та повне припинення українською владою діяльності цього заводу”, – заявив Чубаров.

Чубаров підкреслив, що справжньою, ледь прихованою метою російської окупаційної влади, є намагання будь-якою ціною і зусиллями наповнити до зими дніпровською водою водосховища Криму.

“Зрозуміло, що такої можливості окупантам ми не дамо”, – наголосив він.

Нагадаємо, після анексії Криму Україна припинила подачу води на півострів по Північно-Кримському каналу.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...