Окупований Донбас не отримає особливого статусу на умовах Росії – Кулеба

Окупований Донбас не отримає особливого статусу на умовах Росії – Кулеба

Окуповані райони Донбасу не отримають особливого статусу в розумінні Росії, жоден регіон не матиме права вето на державні рішення. Про це заявив в інтерв’ю Rzeczpospolita міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

У нього запитали, “чи Україна готова надати особливий статус Донецькій та Луганській областям, щоб вони фактично отримали право вето на стратегічні рішення української влади” (йдеться про окремі райони Донецької та Луганської областей, ОРДЛО; тобто, про захоплені гібридними військами РФ території, – ред.).“Жоден регіон України не матиме права вето на загальнодержавні рішення. Це висічено в камені! Тож жодного особливого статусу у поданні Росії, жодного права вето не буде”, – відповів Кулеба.

Глава МЗС додав: Україна проводить дуже глибоку реформу децентралізації та готова працювати над реалізацією Мінських угод. Проте він наголосив: Мінські угоди розпочинаються з питань безпеки.

“Політична частина там стоїть лише на другому місці. Тому всі мають насамперед зосередитися на безпеці”, – підсумував Кулеба.
Залиште свій коментар