Головна / Новини / Політика / Олександра Кужель у день виборів вигуляла чоловіка і сумочку за 145 тис. гривень

Олександра Кужель у день виборів вигуляла чоловіка і сумочку за 145 тис. гривень

Перший тур виборів пройшов, і поки в ЦВК відбувається остаточний підрахунок голосів, згадаємо, чим ще була примітна минула неділя, крім голосування. Звичайно, інтерес був прикутий до трьох персон, про яких найчастіше говорили в цей день: Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський.

Якщо лідер студії «Квартал 95» у себе у виборчому штабі влаштував справжнє свято з іграми та веселощами, а президент Порошенко зберігав мовчання, поки не дізнався, що таки проходить до другого туру, то голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко вже з самого ранку нагадала про себе.

Читайте також  Верховна рада призначила прем'єр-міністра України

Треба сказати, що леді Ю перша з усіх кандидатів у президенти проголосувала в 10 ранку. Ще раніше, ніж вона, на виборчій дільниці з’явилися її соратники: Олександра Кужель, Борис Тарасюк, Григорій Немиря та інші.Дорогий аксесуар

65-річна Кужель прийшла під виборчу дільницю зі своїм чоловіком Олександром, з яким вона нерідко ніжно обіймалася.Зі своїм чоловіком Кужель вже разом більше 35 років

Увагу ж кореспондента Знай.ua привернули не тільки ніжності настільки вікової пари, як цікава сумочка на плечі Кужель з логотипом будинку Шанель.

В наявності у політика дуже багато сумочок різних брендів

Як нам вдалося дізнатися, подібна сумочка з телячої шкіри свого часу коштувала 5200 доларів (майже 145600 гривень), але так як це стара модель, ціна потім впала до 3500 доларів. Зараз же її можна купити трохи більше, ніж за тисячу американських доларів.

Варто нагадати, що мінімальна зарплата в Україні з 1 січня 2019 року становить 4173 гривень на місяць. Іншими словами, подібну сумочку, яку так недбало на плечі, тримала соратниця Тимошенко, середньостатистичний українець може собі дозволити, якщо заощадить майже 35 своїх мінімальних зарплат. Тобто йому три роки доведеться зовсім нічого не купувати заради такої сумки.

Залиште свій коментар


Loading...