Головна / Новини / Політика / Олена Зеленська позмагалася з дружиною Макрона: оцініть образи перших леді України та Франції (фото)

Олена Зеленська позмагалася з дружиною Макрона: оцініть образи перших леді України та Франції (фото)

Учора в Парижі президент України Зеленський зустрічався з президентом Франції Макроном. Звісно ж, обидва були з дружинами. Перша леді нашої країни, Олена Зеленська, привернула увагу своїм стилем.

Перша леді України Олена Зеленська

До Парижу дружина Зеленського прибула у стильному білому костюмі з оригінальним кроєм рукавів. Подібний стиль вона демонструє вже не вперше.

В Адміністрації президента України офіційно повідомили, що 17 червня дружина Володимира Зеленського зустрілася з першою леді Франції Бріжит Макрон. Зустріч відбулась у Єлисейському палаці.
17 червня перша леді України Олена Зеленська зустрілася з першою леді Франції Бріжит Макрон


На зустрічі з Бріжит Макрон, дружиною президента Франції, Олена Зеленська була вже в іншому костюмі, з блакитним відтінком, не менш стильному.

У ході зустрічі з першою леді Франції серед іншого Олена Зеленська розповіла про свої задуми щодо майбутніх проектів, над якими планує працювати в Україні, а також запросила Бріжит Макрон відвідати нашу країну.

“Пані Зеленська розповіла про свої задумки про майбутні проекти, над якими планує працювати в Україні. Перша леді Франції ж поділилася власним досвідом організації різних програм, основна увага яких зосереджена на освіті й охороні здоров’я, в питаннях, пов’язаних з дітьми та підлітками”, – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці команди Володимира Зеленського у Facebook.

На своїй сторінці в Instagram сама Олена Зеленська поділилася враженнями від перебування у Парижі в якості першої леді України.

“Дуже рада супроводжувати чоловіка під час офіційних візитів до Франції і Німеччини. Наша перша зупинка – Париж. І моя перша зустріч з дружиною Президента Франції Бріжит Макрон. Дякую неймовірній Першій леді Франції за дружню розмову, теплу атмосферу та поради, якими вона поділилася”, – написала Олена Зеленська.

Перша леді України Олена Зеленська з дружиною Президента Франції Бріжит Макрон
Залиште свій коментарLoading...

Loading...
Читайте також  Гройсман разозлил украинцев безумной выходкой: "Неужели не нажрались?"