Головна / Новини / Наука та технології / ”Опіати в сечі, звужені зіниці”: нарколог зробила скандальну заяву щодо Зайцевої

”Опіати в сечі, звужені зіниці”: нарколог зробила скандальну заяву щодо ЗайцевоїНарколог у справі про смертельну ДТП у Харкові Олена Федірко заявила, що не ховалася від слідства й увесь час перебувала на території Харківської області.

За її словами, вона звільнилася з посади з особистих причин, які не пов’язані зі скандальною підозрюваною Оленою Зайцевою, пише MediaPort .

Пошуки Федірко для її участі на суді в ролі свідка тривали із липня. Натомість свідок заявила, що нікуди не тікала, їй не телефонували із суду, а по телебаченню про те, що її шукають, вона не чула.

Під час відповіді перед суддею Федірко заявила, що не пам’ятає акту про експертизу, який склала щодо Зайцевої. Раніше вона провела медичний огляд і відбір біологічного матеріалу у підсудної. У неї були виявлені й внесені до акту ознаки наркотичного сп’яніння.“Я проводила повний огляд. Зовнішній, пульс, тиск, зіниці. Зовнішній огляд встановив, що у неї були пошкодження на тілі, на голові і на руці. Зіниці були звужені. Це може бути через струс мозку, а може через наркотичне сп’яніння”, — заявила нарколог.

Також вона повідомила, що у Зайцевої під час експертизи була нестійка хода, але це може вказувати як на вживання наркотиків, так і на стрес.

“Явних зовнішніх ознак сп’яніння видно не було. Це було неможливо визначити на той час”, – уточнила свідок.

Водночас вона наголосила, що на підставі хіміко-токсикологічної експертизи встановила факт вживання опіатів Зайцевою. На засіданні звернули увагу, що може йтися про ліки, які, за словами підозрюваної дівчини, вона вживала напередодні ДТП.

“У неї була ясна свідомість. Наркотики не вживають заради ясної свідомості”, — заявила Федірко.

Під час судового засідання між Федірко та сім’ями жертв аварії стався конфлікт. Батько однієї із загиблих дівчат обурився словами нарколога про те, що вона не отримувала повісток до суду, а слідчі їй не дзвонили.

“Зараз 22 число. Ви знаєте, що таке 22 число? Це День народження моєї дочки, яка загинула. А ви стоїте і брешете”, — обурився родич загиблої.

Новина оновлюється

 

Залиште свій коментарLoading...