Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Охоронці Медведчука 4 години тримали журналістів в лісі перед телекамерами 112 і Ньюзван (фото)

Охоронці Медведчука 4 години тримали журналістів в лісі перед телекамерами 112 і Ньюзван (фото)Співробітники охоронної фірми “Шторм”, яка охороняє маєтки Віктора Медведчука, 4 години тримали журналістів “Наших грошей з Денисом Бігусом” в лісі поблизу території державних дач “Будинку відпочинку “Пуща-Водиця”.

Про це повідомляється на сайті “Bihus.info” 21 березня.

Відзначається, що двоє журналістів і оператор 20 березня приїхали до Міністерського озера для зйомок епізодів сюжету дроном.

“З повітря знімали територію державних дач, яка не є приватною власністю і розташована по сусідству з маєтком Медведчука”, – йдеться у повідомленні.

У ЗМІ стверджують, що маєток Медведчука не знімали, однак через 10 хв до знімальної групи, що перебувала на території загального користування, на автомобілі прибули 4 чоловіків, які представилися працівниками охоронної фірми “Шторм”.

 За словами охоронців, журналісти порушили “приватний простір” Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Крім того охоронці заявили, що за наявною у них інформацією на Медведчука готують замах, тому журналісти можуть загрожувати його безпеці.

Читайте також  Суд виніс вирок виховательці з табору "Вікторія"

“Озброєні охоронці утримували журналістів до приїзду поліції. Після дачі пояснень працівники поліції заявили про відсутність формальних підстав для подальшого затримання журналістів та про відсутність будь-яких порушень з їхнього боку”, – додали у виданні.

 

Водночас, як повідомляють у ЗМІ, охоронці ще кілька годин силою та погрозами утримувати знімальну групу, звинувачуючи в нібито порушенні законодавства.

Відзначається, що журналісти змогли покинути територію лише після приїзду одразу трьох екіпажів поліції та слідчо-оперативної групи.

 

“Протягом першої години на місце інциденту на автомобілі, що належить фірмі “Шторм”, прибула знімальна група телеканалу “112”, ще за півгодини на місце приїхала знімальна група телеканалу “NewsOne“, – повідомили у Bihus.info.

Також повідомляється, що знімальні групи телеканалів повідомили журналістам, що приїхали для зйомок сюжетів про нібито затримання злочинців, що загрожували безпеці Медведчука.

Залиште свій коментар