Папа Франциск: українських біженців приймають краще за інших через расизм

Папа Франциск: українських біженців приймають краще за інших через расизм

Понтифіка турбує, що Захід приймає біженців з України краще, аніж з інших частин світу.

Як зазначає “Європейська правда”, таку заяву Папа Римський  зробив в інтерв’ю італійському громадському телебаченню RAI.

“Біженці поділяються на перший та другий класи – за кольором шкіри, залежно від того, звідки він – з розвиненої чи слаборозвиненої країни. Ми расисти, і це погано”, – додав Папа Франциск.

Цим він пояснює те, що  багато країн прийняли біженців зі зруйнованої війною України краще, ніж утікачів з інших частин світу.

Одночасно він заявив, що   визнає право країн захищатися, але, за його словами, загальна відмова він миру є великою проблемою.
“Ми живемо ідеєю, що ми вбиваємо один одного через потребу у владі, безпеці, у багатьох речах. Я розумію уряди, які купують зброю. Я їх розумію, але не схвалюю”, – заявив Папа Римський.

Нагадаємо, протести української громади Італії та посла України при Святішому престолі викликали плани символічного примирення України та РФ.  Під час цьогорічної Хресної дороги на ХІІІ стації хрест понесуть українка та  росіянка: Ірина та Альбіна, які переїхали до Італії два десятиліття тому і разом працюють у хоспісі. Такий крок у Ватикані пояснюють спробою шукати примирення.

Залиште свій коментар