Головна / Новини / Політика / Пенсію платити ми вам більше не будемо! Андрій Рева повідомив українцям несподівану новину

Пенсію платити ми вам більше не будемо! Андрій Рева повідомив українцям несподівану новинуМіністерство соціальної введе правило, згідно з яким громадянин пенсійного віку має вибрати – або продовжувати працювати, відмовившись від пенсії або ж вийти на пенсію відразу, звільнившись з роботи. Якщо людина і далі буде працювати, пенсію її платити ніхто не буде. Пише 11minut.kievПро це повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів.

Міністр уточнив, що для тих пенсіонерів, які працювали ще деякий час після отримання права виходу на пенсію, виплати будуть підвищеними.

Читайте також  Зеленський прийняв присягу і офіційно став президентом України. Історичні кадри

«Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш », – пояснює міністр соціальної політики Андрій Рева.

Залиште свій коментарLoading...