Головна / Новини / Політика / Переплюнув Януковича: Ляшко познущався над пенсіонерами

Переплюнув Януковича: Ляшко познущався над пенсіонерамиОдіозний лідер Радикальної партії Олег Ляшко давно славиться своїми несподіваними виграшами в лотереї. Тим не менш він постійно з’являється перед народом в дуже дорогому одязі, постійно «радує» виборців новими брендовими нарядами.

Так, новий образ політика, в нових «ганчірках», помітив журналіст Василь Крутчак і спробував з’ясувати ціну даних речей у себе на сторінці у соцмережі Facebook.

У результаті з’ясувалося, що політик має недешевий одяг бренду Loro Piana. Його куртка коштує 1950 євро — 66300грн, а яскраве взуття — 750 євро — 25000грн.

«Боженька точно не любить українців, якщо дозволяє таким мародерам лізти в політику», — написав журналіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що днями лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко, якого не так давно збиралися позбавити недоторканності, виступив зі скандальною законодавчою ініціативою.

Читайте також  Водный кризис решен: Украина технически сможет подавать воду в Крым осенью 2018-го

Мова йде про проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Президента України щодо перенесення Посольства України в Державі Ізраїль до міста Єрусалим.

Варто нагадати, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко своїм законопроектом запропонував записати в Конституції, що основою аграрного устрою України є фермерське господарство.

«Ні одна влада не зможе обійти цю норму, так як для цього в Раді буде потрібна конституційна більшість у 300 голосів», – вважає відомий блогер і журналіст Михайло Міщишин.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, підбиваючи підсумки сесійного четверга у Верховній Раді. На думку лідера Радикальної партії, прийняття його законопроекту не дасть транснаціональним корпораціям і місцевим аграрним холдингам за копійки приватизувати головне багатство України – землю.

Залиште свій коментарLoading...