Телефонна розмова двох президентів відбулася 8 серпня. Володимир Зеленський подякував Мокгвітсі Масісі за підтримку України.Про шо говорили президенти

Володимир Зеленський висловив вдячність Мокгвітсі Масісі за те, що Ботсвана підтримує Україну на міжнародній арені та засуджує російську агресію. Президент України закликав лідера Ботсвани приєднатися до антиросійських санкцій.

Крім того, глава держави запевнив ботсванського колегу, що Україна залишатиметься надійним експортером продовольства.Провів першу в історії двосторонніх відносин розмову з Президентом Ботсвани Мокгвітсі Масісі. Подякував за засудження дій росії, підтримку в ООН та на інших майданчиках, закликав приєднатися до обмежувальних заходів. Запевнив, що Україна залишатиметься надійним експортером продовольства,
– повідомив Зеленський.

Це не перший контакт з африканськими країнами

4 серпня президент Володимир Зеленський мав розмову з представниками ЗМІ Африки – з Нігерії, Південної Африки, Кенії та Гани. Того ж дня глава держави провів телефонну розмову з президентом Гвінеї-Бісау, яка також стала першою в історії двосторонніх відносин.

У вечірньому зверненні того ж дня Зеленський наголосив, що в Африці є профіцит пропаганди країни-окупантки. Президент підкреслив: існує дефіцит правдивої інформації про війну Росії проти України. Зеленський пообіцяв зробити все, щоб змінити цей баланс.

Цікаво – інтерв’ю Зеленського африканським ЗМІ: дивіться відео