Петру Порошенку – 56: як п’ятого президента з днем народження привітала родина

Петру Порошенку – 56: як п’ятого президента з днем народження привітала родина

Сьогодні, 26 вересня, п’ятий президент України Петро Порошенко святкує день народження. Йому виповнилося 56 років.

З цієї нагоди дружина Марина Порошенко підготувала коханому сюрприз, відео-привітання розмістила на своїй сторінці у Facebook.За словами дружини експрезидента, підготовку до дня народження чоловіка почали заздалегідь – ще два тижні тому діти засіли за музичні інструменти, а вона з командою – за організацію сюрпризу.

Під мелодію із фільму “Ромео і Джульєтта” колишня перші леді пригадала щасливі моменти їхнього спільного життя.

“Усі ми хотіли подарувати нашому імениннику емоції. Бо саме вони наповнюють наше життя змістом, дають енергію та сили рухатися вперед. Наша пам’ятна зустріч, коли проводжала Петра Олексійовича до армії, незабутні миті народження наших дітей, той день, коли він, поклавши руку на Конституцію та Пересопницьке Євангеліє, складав присягу на вірність нашій великій європейській країні. Та зимна ніч, коли десятки тисяч українців на Софійській площі вітали створення Єдиної Помісної Церкви України, моменти, коли на світ з’явилися наші дорогі онуки – такі спогади закарбовуються у серці назавжди.
Тож до дня народження Петра Олексійовича ми влаштували вечір незабутніх емоцій, а у цьому нам допомогла чарівна мелодія із фільму “Ромео і Джульєтта” у виконанні наших дітей. Саме на цей фільм майбутній чоловік запросив мене у кіно у далекому 1983-му. Ця стрічка і музика з неї відтоді стали символом нашої любові. З Днем народження тебе, мій найрідніший! Я тебе кохаю”, – написала Марина Порошенко.

 

Залиште свій коментар