Головна / Новини / Світ / Планшет убив дитину під час ДТП в Іспанії

Планшет убив дитину під час ДТП в Іспанії

Під час автомобільної аварії планшет призвів до смерті трирічної дівчинки у Віланова-де-Ароуса на заході Іспанії.

Про це пише BBC.

Дівчинка загинула, коли автомобіль її мами врізався у шкільний автобус. Натомість 26-річна мати дівчинки та школяр з автобуса отримали незначні травми.Місцеві ЗМІ запевняють: дитина була пристебнута до дитячого крісла, закріпленого системою ISOFIX, але непоправної шкоди їй завдав планшет, що полетів в обличчя.
Хоча причину смерті офіційно ще не підтвердили, поліція заявила, що саме планшет, судячи з усього, спричинив травми голови, які й призвели до загибелі.

“Раніше ми не чули про жодні такі інциденти, але важливо усвідомлювати, що на великій швидкості у випадку аварії будь-який твердий, незакріплений предмет всередині автомобіля, може стати смертоносною зброєю”, – сказав Піт Вільямс, експерт з безпеки дорожнього руху компанії RAC.

Читайте також  "Спасайте!" Украинка из Уханя рассказала об ужасах коронавируса и обратилась к власти. Видео

Планшети та інші електронні прилади батьки зазвичай використовують, щоб зайняти своїх дітей під час подорожей автомобілем.

“Є обладнання, яке дозволяє прикріпити такі пристрої до спинок передніх сидінь. Батьки можуть використовувати його, щоб знизити ризики через незакріплені об’єкти”, – додав Едмунд Кінг, президент Автомобільної асоціації.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...