pociя зaвeрбyвaлa для yчастi y вiйнi протu Українu близько 15 тисяч громадян Непалу та молодих афрukанців, їм за це обіцяють…продовження в коментарі

pociя зaвeрбyвaлa для yчастi y вiйнi протu Українu близько 15 тисяч громадян Непалу та молодих афрukанців, їм за це обіцяють…продовження в коментарі

За даними американського видання Bloomberg, росіяни відправляють на фронт в Україні молодих африканців, зокрема погрожуючи в іншому випадку депортувати їх із РФ.

Джерело: Bloomberg із посиланням на європейських посадовців та українського високопосадовця

Деталі: За оцінками європейських чиновників, Кремль змусив тисячі мігрантів та іноземних студентів воювати проти України, додавши додаткову живу силу для наступу в Харківській області.Як розповідають європейські посадовці, російські чиновники все частіше погрожують не продовжувати візи африканським студентам і молодим робітникам, якщо вони не погодяться приєднатися до армії.

За словами одного з європейських посадовців, Москва також вербує засуджених зі своїх в’язниць, а деяких африканців, які перебувають у Росії за робочими візами, затримують і змушують обирати між депортацією та участю в бойових діях. Водночас деякі з цих людей змогли підкупити російських чиновників, щоб залишитися в країні і уникнути військової служби.За словами іншого європейського посадовця, російська практика відправки мігрантів і студентів у бій під примусом почалася ще на початку війни. Ці війська зазнають особливо високих втрат, оскільки їх все частіше залучають до ризикованих наступальних маневрів для захисту більш підготовлених підрозділів.

Український високопосадовець заявив, що серед полонених, яких Україна захопила на полі бою, зросла кількість іноземних бійців. Особливо часто серед них зустрічаються африканці і непальці.

За даними української розвідки, Росія проводить глобальну кампанію з вербування іноземних найманців у щонайменше 21 країні, в тому числі в кількох країнах Африки. Кампанії з вербування до армії пропонують вигідні бонуси при підписанні контракту та зарплати для тих, хто піде служити за контрактом. Вербувальники також націлені на мігрантів і студентів, які раніше шукали роботу в Росії, а в деяких випадках заманюють людей обіцянками прибуткової роботи, перш ніж змусити їх пройти підготовку і відправитися на фронт.

Bloomberg зазначає, що здатність Росії мобілізувати значно більшу кількість військ може стати важливим фактором у війні проти України.

Що передувало: У лютому цього року повідомлялося, що за даними CNN та опозиційної непальської депутатки Бімали Рай Паудьял, Росія завербувала для участі у війні проти України близько 15 тисяч громадян Непалу.Залиште свій коментар