Погано переносите спеку? Тоді ці поради для вас

Погано переносите спеку? Тоді ці поради для вас

Дорогі друзі, якщо ви погано переносите спеку, то дозвольте дати вам кілька порад. Переносити спеку — це досить проста наука, цього цілком можна навчитися. Я досить довгий час провів в місцях, де стовпчик термометра показував і + 45 •, і +50 часом. Тому знаю, що кажу.

По-перше, не пийте холодну воду. Вона не втамовує спрагу, вилітає через п’ять хвилин разом з потом, забираючи з собою сіль. Пийте чай або несолодкий квас. Про солодку газовану воду все зрозуміло: чим більше п’єш, тим більше хочеться.Якщо ви виходите з дому в спеку, не робіть різких рухів, ведіть себе з гідністю. Ідіть плавно, рухайтеся по тіньовій стороні вулиці. Завжди.

Ice tea — це добре. Заварюєте літр неміцного зеленого чаю. Коли він охолоне, кидаєте туди трохи меду, лимона і м’яти. П’ється це з льодом. Не тільки смачно, але і корисно.

Головний фокус: «антbшарф» або «японський кондиціонер». На японських гравюрах або в японському кіно часто можна бачити людей з білими хусточками на шиї. Це воно і є. Це геніальна штука, реально. Просто спробуйте. Берете білу чисту хустинку, вимочуєте у холодній воді, пов’язуєте на шию. Коли хусточка висихає, намочуєте знову. Полегшувальний ефект настає буквально через пару хвилин.
Ну, і головне. Якщо ви кудись ходите в спеку, то після кожного походу, після кожної прогулянки мийте стопи і щиколотки прохолодною водою. Там купа біологічно активних точок, це приємно і корисно.

Якщо є можливість — поділіть сон навпіл. Влаштовуйте собі сієсту в найспекотніший час. Ну і, зрозуміло, ніякого алкоголю на сонці.

Це були добрі поради, які я давним-давно засвоїв від бабусі, а вона, до речі, прожила 92 роки.

Бережіть себе і будьте здорові!

Залиште свій коментар