Головна / Новини / Політика / Показушне селфі з Порошенком закінчилося сльозами: навіть немовля зрозуміло, до чиїх рук потрапило (відео)

Показушне селфі з Порошенком закінчилося сльозами: навіть немовля зрозуміло, до чиїх рук потрапило (відео)

Петро Порошенко не так давно представив список своєї команди, з якою збирається разом йти на вибори. Українці відзначили мало не кожного другого кандидата і згадали їх “досягнення”, яких не злічити.

"Європейська солідарність" Порошенка

“Європейська солідарність” Порошенка

Дістається і самому Порошенко, якого вже в чому тільки не звинувачували. Так, нещодавно у мережі з’явилося фото Петра Олексійовича на борту літака. Він летів звичайним рейсовим літаком в економ-класі з Києва до Львова. Очевидно, що екс-президент намагається, на манер Зеленського, бути ближчим до народу.

В черговий раз Порошенко довів до істерики мережу, виклавши відео того, як він “випадково” заїхав на каву у звичайне кафе по дорозі.



“Зупинитися на каву – дуже хороша ідея, коли день такий насичений подіями. Прямуючи з Коломиї до Франківська на заправці зустріли молодят. Марина каже, що це на щастя. Побажали міцного кохання, як у нас, і не менше чотирьох дітей.” – повідомив колишній гарант.

Читайте також  Украина договорилась с Россией об обмене пленными: что известно



Українці миттєво взялися коментувати відео:
“Так і до шаурми недалеко”, “Навіщо мені приходять ці новини ??? Не хочу бачити цього брехуна у себе в новинах”, “Муха-повторюха”, “Де ти був 5 років?”, “Потрібно було з самого початку так їздити”

В мережі стало гуляти, і інше “випадкове” відео з акаунта Петра Олексійовича з соцмережі з того ж подорожі, де Порошенко на заправці робить селфі з усіма бажаючими і навіть бере маленьку дитину на руки. Один з коментарів красномовно описує ставлення українців до такого дійства:

“Якщо наступного разу ви побачите його в своєму супермаркеті – не потрібно губитися. Просто підійдіть і скажіть йому, що такий галімий піар не працює. Ps: ми б на місці людей в руки йому дитину не давали. Від енергетики цієї людини навіть дорослі втрачають свідомість.”

 

Залиште свій коментар



Loading...

Loading...