Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Поки українці гинули у Іловайському котлі, Порошенко шукав, куди “злитися” у офшори: Портнов розсекретив документ

Поки українці гинули у Іловайському котлі, Порошенко шукав, куди “злитися” у офшори: Портнов розсекретив документЮрист Андрій Портнов опублікував документи, які свідчать про те, що у той час, як у серпні 2015 року на Донбасі гинули українські військові, “головнокомандувач” Петро Порошенко займався переоформленням своєї панамської торгової компанії.

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Відповідною публікацією Портнов поділився на своїй сторінці у Facebook.

“Друзі, як і обіцяв, починаємо комплекс міжнародних навчально-виховних заходів щодо Порошенка. За посиланням публікую нотаріальний документ, який свідчить, що в квітні 2015 року, коли в зоні АТО гинули українські військові, Порошенко переоформлював свою панамську торгову компанію UKRPROMINVEST HOLDING LTD в нове офшорне підприємство BATTERY INVESTMENT CORP. Документ тут: http://bit.ly/2WhT6eL”, – написав Порнов із посиланням на джерело.Юрист підкреслив, що головною метою нової компанії було заволодіння Порошенко торговими і промисловими активами.

Читайте також  Віддав життя за Україну: в АТО трагічно загинув боєць


“Після того, як в прокуратурі України відбудуться кадрові зміни ми доб’ємося міжнародно-правового доручення ГПУ в Панаму про розкриття всіх угод Порошенко в Панамі під час війни і порахуємо, скільки військового спорядження та озброєння можна було купити за податки, які були вкрадені і відмиті в острівних офшорах”, – заявив Порнов.

Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко

“А поки повідомляємо, що новий панамський офшор Порошенко BATTERY INVESTMENT CORP незабаром заволодів акціями акумуляторної компанії Іста-Центр https://bit.ly/2VUO6Nz, які у подальшому у нього вистачало розуму продати громадянину Російської Федерації Віктору Потапову. Виписка з реєстру Мін’юсту додається: http://bit.ly/2WmcR4E Доброго ранку, Петро Олексійович”, – резюмував юрист.

Залиште свій коментарLoading...