Помер відомий російський пропагандист, який любив знущатися з українців

Помер відомий російський пропагандист, який любив знущатися з українців

У Росії помер пропагандист Станіслав Андрєєв (Дядя Слава), який любив знущатися з українців у “чат-рулетці” та TikTok-ефірах. Також він вів блог, де мав понад пів мільйона таких же проросійських ненависників України та заразом Заходу.

56-річний росіянин помер увечері 22 жовтня. Про це повідомили у його офіційному Telegram-каналі.Зазначається, що Андрєєв останніми роками боровся з онкологічним захворюванням, маючи справу з болями, які “пропалювали навіть його душу з розумом”, який нібито “залишався з ним до самого кінця”.

Помер відомий російський пропагандист, який любив знущатися з українців

Судячи з діяльності блогера, таким хворим він до останнього жорстоко висловлювався про Україну, проти якої Росія веде кровопролитну війну. Зокрема, називав росіян і українців “одним народом”, а українську історію та мову – “нерозривно пов’язаними з РФ”.“Навіть українська мова ще настільки неглибока, що говорити про її самостійність неможливо”, – заявляв пропагандист Андрєєв.

Він також стверджував, що українці “легко скрізь перевзуються”, особливо “у моменти, коли їм страшно”. На його думку, жителі України “поважають Росію, яку бояться” і нібито “завжди вживалися” з країною-агресором. За всієї цієї ненависті росіянин цинічно закликав своїх земляків-агресорів ставитися до українців “поблажливо”.

Залиште свій коментар