Головна / Новини / Політика / “Порошенко готується покинути країну?”, – Гайдай поділився інсайдами

“Порошенко готується покинути країну?”, – Гайдай поділився інсайдами

В Україні сьогодні проходить другий тур виборів президента, за крісло глави держави змагаються два претенденти – шоумен Володимир Зеленський і чинний лідер Петро Порошенко. Ще якась година і стануть відомі результати виборів Exit-poll. А тим часом політолог Сергій Гайдай розповів, що думає про обидвох кандидатів.

За словами політолога, Петро Порошенко дуже талановитий тактик, а от що таке стратегія – не відчуває. І якби він добре рахував, якби був більш мудрою і стратегічною людиною, можливо, для нього результат міг бути іншим. Сьогодні він хоче з’їсти, розбити, знищити Володимира Зеленського.

Читайте також  Зеленский сделал что обещал! Донбасс возвращается?


“Якби Порошенко розігнав технологів-наклепників і почав толерантну кампанію, розуміючи, що він її програє. Потім мав би шанс на союз. Сьогодні цього шансу немає. Це буде дві непримиримі сили – Зеленський і Порошенко”, – зазначив політолог.

Порошенко

“Не хочу себе хвалити, але ще в 2015 році я сказав, що порошенко закінчить, як Янукович. Більше того, думаю, якщо за нього візьмуться, то ми побачимо емігранта Петра Порошенка”, – заявив Гайдай.

Гайдай додав, що в оточенні Порошенка вже готуються до від’їзду з країни.

Залиште свій коментар


Loading...