Головна / Новини / Суспільство / Порошенко посвятив вербу у московського попа, який торік відкривав церкву у «ДНР» (фото)

Порошенко посвятив вербу у московського попа, який торік відкривав церкву у «ДНР» (фото)

У Вербну неділю Президент України Петро Порошенко «молився за мир в Україні» у маріупольському Соборі Архистратига Михаїла, який належить Українській православній церкві Московського патріархату. Службу Божу та освячення верби там проводив протоієрей Олексій Устименко, який у лютому 2017 року освячував Троїцький собор у підконтрольному російським бойовикам Донецьку.

1 квітня, Адміністрація Президента повідомила, що Порошенко розпочав робочу поїздку до Донецької області з відвідування Собору Архистратига Михаїла в Маріуполі.«Президент України взяв участь у cлужбі Божій та освяченні гілок верби. Глава держави помолився за мир в Україні та поспілкувався з вірянами. Президент зазначив, що з першого дня свого президентства робив, робить і буде робити все для того, щоб на українську землю прийшов мир», – зазначено у повідомленні АП.

Читайте також  Смерчі і заморозки до -5: синоптики розповіли, чого можна очікувати у червні в Україні


У поїздці гаранта супроводжували Міністр оборони України Степан Полторак та Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко.

Із відкритої інформації у мережі інтернет відомо, що храм, який сьогодні відвідав Порошенко, належить до УПЦ Московського патріархату. Разом з тим, на світлинах, оприлюднених АП, помітно, що службу Божу проводив протоієрей Олексій Устименко.

5 лютого 2017 року Олексій Устименко взяв участь в освяченні Троїцького собору у підконтрольному російським бойовикам Донецьку. Відповідна інформація міститься на офіційній сторінці «Михайловского благочинния» та на сайті Донецької єпархії УПЦ (МП).

Залиште свій коментар


Loading...