Головна / Новини / Політика / Порошенко прийшов на Майдан

Порошенко прийшов на Майдан

Чинний президент Петро Порошенко прийшов на Майдан Незалежності, де встановлена сцена, з якої перед тим виступали артисти, міністри та спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Як свідчить трансляція на Facebook-сторінці президента, на Майдані проходить акція “Захисти Україну”.

 

СКРИНШОТ З FACEBOOK-ТРАНСЛЯЦІЇ

Порошенко пройшов через натовп людей, вийшов на сцену під козацький марш, де подякував за підтримку і почав свій виступ.

 СКРИНШОТ З FACEBOOK-ТРАНСЛЯЦІЇ


“Яка ми сила! Я вітаю Майдан Незалежності! Вітаю всю Україну, яка дивиться нас по телебаченню і бачить, які ми об’єднані”, – почав Порошенко.

“Мене надзвичайно тішить наша самоорганізація, прагнення довести до тих громадян, на яких упала пелена витончених телевізійних технологій. Ми розкриємо їм очі. Це не вибір між Зе і Порошенком, як комусь здається. Ми з вами знаємо точну ставку на цих виборах – чи продовжить Україна свій шлях до ЄС і НАТО, чи знову все буде спущено на гальма”, – почав зриватися на крик Порошенко.

Читайте також  "Публично извиниться": Зеленскому сказали, как сберечь Украину

Він додав, що з заяв його опонента “все частіше промальовується образ Малоросії”, а “Путін мріє про слабкого президента-новачка, про хаос”.

“Нам пропонують політичні і соціальні експерименти, щоб українці були як заворожені телевізійними шоу, відмовилися від свободи і гідності”, – вигукував Порошенко.

Залиште свій коментар


Loading...