Головна / Новини / Політика / Порошенко прокоментував свою появу в студії 1+1

Порошенко прокоментував свою появу в студії 1+1Президент пояснив, чому він в четвер увечері приїхав на ток-шоу без запрошення.

Президент Петро Порошенко за лаштунками ефіру Права на владу заявив, що приїхав до студії без запрошення, бо хоче використовувати всі можливості, щоб запросити на дебати свого конкурента Володимира Зеленського. Про це в п’ятницю, 12 квітня, повідомляє ТСН.
Порошенко прибув на шоу без кортежу, тільки з кількома охоронцями і співробітниками власної прес-служби. Багато жартував, намагаючись довести, що це точно він, а не двійник, і з задоволенням робив селфі з усіма бажаючими.


У розмові з журналістами Порошенко зазначив, що йому байдуже, хто буде в студії, і згадав про свою обіцянку ведучій пробути в студії 40 хвилин.
“Я збираюся робити все для того, щоб запросити пана Зеленського на дебати. Не ховатися від журналістів, не ховатися від людей, які хочуть поставити йому питання, публічно запросити його на стадіон, саме туди, куди він хотів. Він не має права виставляти якісь ультиматуми, тому що він наговорив дуже багато. Він сказав “Республіканський” – прошу. Він сказав якісь аналізи здавати – сам втік. Він сказав якісь додаткові обставини… Моя позиція – це остання неділя перед виборами. Прошу, приїжджайте і проведіть дебати”, – заявив Порошенко.
Залиште свій коментар

Читайте також  «У каждого найдется уголовное дело»: что известно о новой команде Порошенко, раскрыты первые имена


Loading...