Посол України потролив ООН через заяву про візит генсека до Москви

Посол України потролив ООН через заяву про візит генсека до Москви

Посол України при ООН потролив організацію після того, як прессекретар генсека Гутерріша розповів, що той надіслав запит про проведення зустрічей в Москві та Києві з президентами двох держав для припинення війни.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Сергій Кислиця опублікував два твіти, у яких нагадав, що Росія не є законним членом-засновником ООН. Посол в коментарі ЄП уточнив, що написав це нагадування у відповідь на наміри генсека ООН відвідати Москву.

“Упс! Який ляп! Пам’ятаємо: ні РРФСР, що зберегла своє МЗС у 1945 році, ні РФ не були присутні у Сан-Франциско і не підписували Статут ООН. Якщо кабінет Стефана Дюжарріка показує підпис РРФСР у Сан-Франциско, я називаю це підробкою. РФ не є засновником!”, – зазначив Кислиця.

Він додав, що у світлі майбутньої річниці конференції ООН у Сан-Франциско важливо нагадати, що Російська Федерація не входила до сторін, які підписали Статут ООН, і не є членом-засновником ООН.

“Ми сподіваємося, що Секретаріат ООН надалі уникатиме того, щоб ставити себе в незручне становище”, – додав посол.

 

Кислиця також підтвердив, що отримав запит щодо бажання генсека ООН Антоніу Гутерріша відвідати Київ. Однак, за словами посла, в генсека вже до цього було запрошення від Володимира Зеленського.

“Я отримав цей лист і передаю його дипломатичними каналами в Україну. Утім, Генеральний секретар ООН і до того мав запрошення від Зеленського відвідати Київ”, – сказав дипломат у коментарі ЄП.

 

Залиште свій коментар